Brigáda Olomouc

- inzerce brigády zdarma

Všechny inzeráty - brigáda Olomouc

Poptávka

Hledám práci, nejlépe jako řidič B,C v OL a blízkém okolí

52-letý řidič s dlouholetou praxí, se všemi potřebnými doklady profi řidiče, hledá jakoukoliv práci, nejlépe jako řidič B,C, ale není podmínkou! Nástup 04/ 2016, plat min. 17 čist., volné víkendy a každodenní návrat do OL /důvod- opatrování nemocného /!

[Vloženo ] - E-mail: pavelpolak1@post.cz - Telefon: 777147548 - Detail inzerátu

Nabídka

Řidič

Hledám řidiče sk. C s profesním průkazem. Sídlo firmy Olomouc, jízdy vozidlem 12 t. po Moravě. So a ne volno. Plat 21 000,- čistého. Kontakt pouze na email pddoprava@seznam.cz.

[Vloženo ] - E-mail: pddoprava@seznam.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

Hledáme 1–2 spolehlivé, slušné a pracovité studentky

Jedná se o práci na počítači, oprava formulářů. Na pracovišti pracuje vysoké pracovní tempo. Každý týden min. 25 odpracovaných hodin. Pouze denní směna a pouze v pracovní dny. Brigáda od března do konce června. Odměna 70 kč/hod (hrubá mzda)

[Vloženo ] - E-mail: brigadaolomouc@centrum.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

Vybrané nabídky Správce Facebookových stránek s praxí

Hledáme správce facebookových stránek pro náš eshop Galanto.cz. pouze zájemce s praxí nám mohou zasílat své reference, nápady a životopisy na galanto@galanto.cz Pokud nemáte v tomto směru žádné zkušenosti, šetřete náš i Váš čas a nezasílejte nám maily. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

[Vloženo ] - E-mail: galanto@galanto.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

Tazatel v gastro zařízeních

Jste usměvaví a komunikativní? Máte prořízlou pusu a když Vás vyhodí dveřmi, vrátíte se oknem? Pak hledáme právě Vás! Pro projekt běžící již několik let v Česku i na Slovensku hledáme tazatele v gastronomických zařízeních. Nabízíme: Pravidelný přivýdělek (možnost účastnit se i dalších projektů) Po zapracování mzdu 130-260 Kč Flexibilní pracovní d ....

[Vloženo ] - E-mail: regina.zobalova@data-servis.eu - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

Vedoucí a praktikanti na letní tábory

Agentura pohybující se na trhu dětské rekreace již více než 23 let hledá spolehlivé, zodpovědné a nadšené ODDÍLOVÉ VEDOUCÍ a PRAKTIKANTY na letní dětské tábory v RS Máj v Plasích na Plzeňsku (červenec) a RS Lubenec (srpen).

[Vloženo ] - E-mail: haul.zasterova@seznam.cz - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

Pracovník v centru regenerace

Náplň práce: péče o klienty přímo v centru, zákaznický servis, vedení klientů ve změně životního stylu-cvičení+stravování, detailní hloubková analýza stavby těla a zdravotního stavu Požaduji: min. 10 hodin týdně na brigádu, spolehlivost a seriózní vystupování, komunikativnost, zájem o bor a ochotu se učit, praxe v oboru není podmínkou, min. věk 18+ Nabízím: ....

[Vloženo ] - E-mail: regenerace.olomouc@gmail.com - Telefon: nezadáno - Detail inzerátu

Nabídka

Wellness coach

Do Olomouckého poradenského centra hledáme 2 – 3 schopné lidi na pozici wellness coach. Náplní práce je vedení odborných konzultací, dlouhodobá péče o klienty, sestavování jídelníčků a detoxikačních programů. Zabýváme se úpravou váhy, řešením civilizačních chorob, sportovní výživou, detoxikací organismu, péčí o pleť. Práci je možné vykonávat na hlavní ....

[Vloženo ] - E-mail: Svec.js@seznam.cz - Telefon: 731519823 - Detail inzerátu

Poptávka

Hledám brigádu

Pracující žena hledá možný přivýdělek jako úklid v domácnosti, péče o seniory, zajišťování nákupů, mytí oken a.j. Za nabídky děkuji.

[Vloženo ] - E-mail: mars63@seznam.cz - Telefon: 739 041 170 - Detail inzerátu

Poptávka

Hledám man. brigádu

Hledám man. brigádu - přivýdělěk, muž 34 let, nejl. jako operátor, expedient, sklad. dělník, stěhování, natěrač, hlídač, úklid, řidič B, jemný mechanik, montér, pom. kuchař (síla) pizzař, letáky, zahrad. lesnictví - pomocné práce. OC, Lutín a okolí.

[Vloženo ] - E-mail: spiralus@seznam.cz - Telefon: 722 769 155 - Detail inzerátu

Brigády v Olomouci pěkně na jednom místě. Najdete zde nejen brigády pro studenty ale také nabídku práce pro maminky na mateřské a další typy VPP. Firmy zde zase naopak mohou najít kontakt na vhodné brigádníky.

Doučování Olomouc pomáhá studentům a žákům zlepšit jejich prospěch ve škole a připraví je na přijímací zkoušky.